.

.

Výměna - vrácení zboží

Pokud nejste spokojeni s výběrem daného oblečení, máte dle zákona právo zboží vrátit nebo jej vyměnit za jiné bez udání důvodu do 14 dnů ode dne převzetí zboží.

Vrácené zboží má být nepoškozené, kompletní, v původním stavu a nesmí jevit známky neodborného užívání nebo opotřebování (např. oblečení má být nenošené, neprané a nežehlené) a označeno původní identifikační etiketou zboží. V opačném případě si provozovatel vyhrazuje právo odečíst zákazníkovi odpovídající částku za náklady na opětovné uvedení zboží do prodeje.

Při výměně/vrácení zboží kupující zašle zboží zpět doporučeně (nikoliv na dobírku) na adresu:

Marcela Kozielová, Na Polanech 245/3a, Havířov - Životice, 736 01

1. Vrácení zboží

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 občanského zákona (č. 89/2012 Sb.) právo od kupní smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti dnů ode dne převzetí zboží bez udání důvodu. Odstoupení od kupní smlouvy může kupující zaslat mimo jiné na korespondenční adresu dodavatele nebo na adresu elektronické pošty dodavatele. Jako projev vůle pro odstoupení od smlouvy postačí také vyplnění našeho formuláře.   Společně se zpět zaslaným zbožím zašlete vždy jako doklad o koupi originál faktury za zboží.
Vrácení peněz proběhne vždy do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy. Dodavatel není povinen vrátit peněžní prostředky kupujícímu dříve, než mu kupující zboží předá zpět.
Při vrácení peněz poštovní poukázkou bude částka ponížena o 60,- Kč za poštovní služby.

2. Výměna zboží

Po dohodě je možné zboží vyměnit za jinou velikost či barvu, pokud jsou k dispozici, případně za jiný druh zboží. Pokud požadujete výměnu zboží, je třeba učinit novou objednávku a do poznámky uvést, že se jedná o výměnu zboží. Vrácené zboží Vám bude od nové objednávky odečteno. Jako oznámení o výměně zboží vyplňte prosím formulář a zašlete nám jej nejpozději společně s vráceným zbožím.

Více informací viz Obchodní podmínky